Județul Timiș
Prima ședință de lucru – 15 aprilie

89

COMUNE

57

ADEZIUNI

Structura de conducere

Mărioara-Simona VLAD

  • Comuna Săcălaz

președinte

Mariana ARDELEAN

  • Comuna Coșteiu

vicepreședinte

Diana-Andreea MUNTEAN

  • Comuna Sânandrei

secretar general

Sabin-Valentin LAZĂR

  • Comuna Victor Vlad Delamarina

membru

Loredana LUCIU

  • Comuna Dudeștii Noi

membru

Carmina MATEIA

  • Comuna Giroc

membru

Prima ședință de lucru
15 aprilie 2021
Rezultate vot
Președintele Corpului Profesional
Rezultate vot
Membru Consiliu Director
Ședința de constituire a

Filialei Județene Timiș

a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Timiș
Adeziuni 57/89
64%
  • # 1 .

    Comuna Balinț

  • # 2 .

    Comuna Bara

  • # 3 .

    Comuna Bârna

  • # 4 .

    Comuna Beba Veche

  • # 5 .

    Comuna Becicherecu Mic

  • # 6 .

    Comuna Belinț

  • # 7 .

    Comuna Bethausen

  • # 8 .

    Comuna Biled

  • # 9 .

    Comuna Bogda

  • # 10 .

    Comuna Boldur

  • # 11 .

    Comuna Bucovăț

  • # 12 .

    Comuna Cenei

  • # 13 .

    Comuna Checea

  • # 14 .

    Comuna Chevereșu Mare

  • # 15 .

    Comuna Coșteiu

  • # 16 .

    Comuna Curtea

  • # 17 .

    Comuna Darova

  • # 18 .

    Comuna Denta

  • # 19 .

    Comuna Dudeștii Noi

  • # 20 .

    Comuna Dudeștii Vechi

  • # 21 .

    Comuna Dumbrava

  • # 22 .

    Comuna Fibiș

  • # 23 .

    Comuna Gavojdia

  • # 24 .

    Comuna Ghiroda

  • # 25 .

    Comuna Giarmata

  • # 26 .

    Comuna Giroc

  • # 27 .

    Comuna Giulvăz

  • # 28 .

    Comuna Iecea Mare

  • # 29 .

    Comuna Lenauheim

  • # 30 .

    Comuna Liebling

  • # 31 .

    Comuna Livezile

  • # 32 .

    Comuna Mănăștiur

  • # 33 .

    Comuna Mașloc

  • # 34 .

    Comuna Moravița

  • # 35 .

    Comuna Moșnița Nouă

  • # 36 .

    Comuna Nițchidorf

  • # 37 .

    Comuna Orțișoara

  • # 38 .

    Comuna Otelec

  • # 39 .

    Comuna Parța

  • # 40 .

    Comuna Peciu Nou

  • # 41 .

    Comuna Periam

  • # 42 .

    Comuna Pesac

  • # 43 .

    Comuna Pietroasa

  • # 44 .

    Comuna Pișchia

  • # 45 .

    Comuna Săcălaz

  • # 46 .

    Comuna Sacoșu-Turcesc

  • # 47 .

    Comuna Sânandrei

  • # 48 .

    Comuna Șandra

  • # 49 .

    Comuna Sânmihaiu Român

  • # 50 .

    Comuna Sânpetru Mare

  • # 51 .

    Comuna Saravale

  • # 52 .

    Comuna Știuca

  • # 53 .

    Comuna Tomnatic

  • # 54 .

    Comuna Topolovățu Mare

  • # 55 .

    Comuna Tormac

  • # 56 .

    Comuna Victor Vlad Delamarina

  • # 57 .

    Comuna Voiteg