S.C.O.R.
Județul Teleorman
Prima ședință de lucru – 20 aprilie

92

COMUNE

70

ADEZIUNI

Structura de conducere
Mandatul 2022 – 2024

Mariana-Ramona COLUMBAN

  • Comuna Botoroaga

președinte

Petrică LIȚĂ

  • Comuna Sârbeni

vicepreședinte

Nicoleta STĂNESCU

  • Comuna Cosmești

secretar general

Elena CERNEA

  • Comuna Scrioaștea

membru

Simona-Valentina ALECU

  • Comuna Peretu

membru

Iuliana ILIESCU

  • Comuna Săceni

membru

Cătălina-Roxana GROSU

  • Comuna Poroschia

membru

Emil-Costică MORTU

  • Comuna Piatra

membru

Istoric  mandate anterioare

Mandatul 2021 – 2022

Mariana-Ramona COLUMBAN

  • Comuna Botoroaga

președinte

Petrică LIȚĂ

  • Comuna Sârbeni

vicepreședinte

Dorina ANTONESCU

  • Comuna Suhaia

secretar general

Elena CERNEA

  • Comuna Scrioaștea

membru

Simona-Valentina ALECU

  • Comuna Peretu

membru

Iuliana ILIESCU

  • Comuna Săceni

membru

Prima ședință de lucru
20 aprilie 2021
Ședința de constituire a
Filialei Județene Teleorman
a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Teleorman
Adeziuni 70/92
76%
  • # 1 .

    Comuna Babaita

  • # 2 .

    Comuna Balaci

  • # 3 .

    Comuna Beuca

  • # 4 .

    Comuna Blăjești

  • # 5 .

    Comuna Botoroaga

  • # 6 .

    Comuna Bragadiru

  • # 7 .

    Comuna Brânceni

  • # 8 .

    Comuna Bujoreni

  • # 9 .

    Comuna Bujoru

  • # 10 .

    Comuna Buzescu

  • # 11 .

    Comuna Călmățuiu de Sus

  • # 12 .

    Comuna Cervenia

  • # 13 .

    Comuna Ciolănești

  • # 14 .

    Comuna Ciuperceni

  • # 15 .

    Comuna Cosmești

  • # 16 .

    Comuna Crângeni

  • # 17 .

    Comuna Crevenicu

  • # 18 .

    Comuna Didești

  • # 19 .

    Comuna Dobrotești

  • # 20 .

    Comuna Dracea

  • # 21 .

    Comuna Drăcşenei

  • # 22 .

    Comuna Drăgănești de Vede

  • # 23 .

    Comuna Drăgănești-Vlașca

  • # 24 .

    Comuna Furculești

  • # 25 .

    Comuna Gălăteni

  • # 26 .

    Comuna Gratia

  • # 27 .

    Comuna Islaz

  • # 28 .

    Comuna Izvoarele

  • # 29 .

    Comuna Lisa

  • # 30 .

    Comuna Lița

  • # 31 .

    Comuna Lunca

  • # 32 .

    Comuna Măgura

  • # 33 .

    Comuna Mârzănești

  • # 34 .

    Comuna Mereni

  • # 35 .

    Comuna Moșteni

  • # 36 .

    Comuna Necșești

  • # 37 .

    Comuna Olteni

  • # 38 .

    Comuna Orbeasca

  • # 39 .

    Comuna Peretu