Județul Mehedinți
Prima ședință de lucru – 20 mai 

61

COMUNE

50

ADEZIUNI

Structura de conducere

Ștefan UDREA

  • Comuna Malovăț

președinte

Ionuț BLAGNICEANU

  • Comuna Braniștea

vicepreședinte

Jean POPESCU

  • Comuna Obârșia de Câmp

secretar general

Daniel-Nicolae SÎRBU

  • Comuna Gârla Mare

membru

Pica-Mariana VULPE

  • Comuna Gruia

membru

Gheorghe-Florin CAȚAN

  • Comuna Broșteni

membru

Prima ședință de lucru
20 mai 2021

În urma voturilor exprimate rezultatele sunt:

Rezultate vot
Președintele Corpului Profesional
Rezultate vot
Membru Consiliu Director
Ședința de constituire a
Filialei Județene Mehedinți
a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Mehedinți
Adeziuni 50/61
81%
  • # 1 .

    Comuna Bala

  • # 2 .

    Comuna Bâlvănești

  • # 3 .

    Comuna Braniștea

  • # 4 .

    Comuna Breznița-Motru

  • # 5 .

    Comuna Breznița-Ocol

  • # 6 .

    Comuna Broșteni

  • # 7 .

    Comuna BURILA MARE

  • # 8 .

    Comuna Butoiești

  • # 9 .

    Comuna Căzănești

  • # 10 .

    Comuna Comunei Bâcleș

  • # 11 .

    Comuna Corcova

  • # 12 .

    Comuna Corlățel

  • # 13 .

    Comuna Cujmir

  • # 14 .

    Comuna Dârvari

  • # 15 .

    Comuna Dubova

  • # 16 .

    Comuna Dumbrava

  • # 17 .

    Comuna Eșelnița

  • # 18 .

    Comuna Florești

  • # 19 .

    Comuna Gârla Mare

  • # 20 .

    Comuna Gogoșu

  • # 21 .

    Comuna Greci

  • # 22 .

    Comuna Grozești

  • # 23 .

    Comuna Gruia

  • # 24 .

    Comuna Hinova

  • # 25 .

    Comuna Ilovăț

  • # 26 .

    Comuna Ilovița

  • # 27 .

    Comuna Isverna

  • # 28 .

    Comuna Jiana

  • # 29 .

    Comuna Livezile

  • # 30 .

    Comuna Malovăț

  • # 31 .

    Comuna Obârșia Cloșani

  • # 32 .

    Comuna Obârșia de Câmp

  • # 33 .

    Comuna Oprișor

  • # 34 .

    Comuna Pătulele

  • # 35 .

    Comuna Ponoarele

  • # 36 .

    Comuna Poroina Mare

  • # 37 .

    Comuna Pristol

  • # 38 .

    Comuna Prunișor

  • # 39 .

    Comuna Punghina

  • # 40 .

    Comuna Rogova

  • # 41 .

    Comuna Salcia

  • # 42 .

    Comuna Șimian

  • # 43 .

    Comuna Șișești

  • # 44 .

    Comuna Șovarna

  • # 45 .

    Comuna Stângăceaua

  • # 46 .

    Comuna Svinița

  • # 47 .

    Comuna Tamna

  • # 48 .

    Comuna Vânjuleț

  • # 49 .

    Comuna Vlădaia

  • # 50 .

    Comuna Vrata