Județul Gorj
Prima ședință de lucru – 26 mai 

61

COMUNE

41

ADEZIUNI

Structura de conducere
Mandatul 2022 – 2024

Loredana DIACONESCU

  • Comuna Peștișani

președinte

Ligia-Daciana BOGDAN

  • Comuna Lelești

vicepreședinte

Laura-Mihaela CIOBANU

  • Comuna Săcelu

secretar general

Camelia VLĂDUȚ

  • Comuna Runcu

membru

Mariana BEREGAN

  • Comuna Bustuchin

membru

Dragoș-Gheorghe MOREGA

  • Comuna Mătăsari

membru

Istoric  mandate anterioare

Mandatul 2021 – 2022

Cristian-Laurentiu HORHOIANU

  • Comuna Bălănești

președinte

Liliana-Elena BĂDIȚA

  • Comuna Polovragi

vicepreședinte

Constantin-Valentin DUMITRU

  • Comuna Bumbești Pițic

secretar general

Elena-Georgiana VOICA-COTOJMAN

  • Comuna Roșia de Amaradia

membru

Camelia VLĂDUȚ

  • Comuna Runcu

membru

Eliza-Mădălina MISCODAN

  • Comuna Văgiulești

membru

Prima ședință de lucru
26 mai 2021
Ședința de constituire a
Filialei Județene Gorj
a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Gorj
Adeziuni 41/61
67%
  • # 1 .

    Comuna Albeni

  • # 2 .

    Comuna Alimpești

  • # 3 .

    Comuna Aninoasa

  • # 4 .

    Comuna Arcani

  • # 5 .

    Comuna Arcani

  • # 6 .

    Comuna Baia de Fier

  • # 7 .

    Comuna Bălănești

  • # 8 .

    Comuna Bălești

  • # 9 .

    Comuna Bălteni

  • # 10 .

    Comuna Bărbătești

  • # 11 .

    Comuna Bengești-Ciocadia

  • # 12 .

    Comuna Berlești

  • # 13 .

    Comuna Brănești

  • # 14 .

    Comuna Bumbești Pițic

  • # 15 .

    Comuna Bustuchin

  • # 16 .

    Comuna Ciuperceni

  • # 17 .

    Comuna Comuna Lelești

  • # 18 .

    Comuna Crușeț

  • # 19 .

    Comuna Dănciuleşti

  • # 20 .

    Comuna Dănești

  • # 21 .

    Comuna Drăgotești

  • # 22 .

    Comuna Godinești

  • # 23 .

    Comuna Jupânesti

  • # 24 .

    Comuna Licurici

  • # 25 .

    Comuna Logrești

  • # 26 .

    Comuna Mătăsari

  • # 27 .

    Comuna Mușetești

  • # 28 .

    Comuna Peștișani

  • # 29 .

    Comuna Polovragi

  • # 30 .

    Comuna Roșia de Amaradia

  • # 31 .

    Comuna Runcu

  • # 32 .

    Comuna Săcelu

  • # 33 .

    Comuna Samarinești

  • # 34 .

    Comuna Săulești

  • # 35 .

    Comuna Scoarța

  • # 36 .

    Comuna Stănești

  • # 37 .

    Comuna Stejari

  • # 38 .

    Comuna Țânțăreni

  • # 39 .

    Comuna Telești

  • # 40 .

    Comuna Turburea

  • # 41 .

    Comuna Văgiulești