Județul Dâmbovița
Prima ședință de lucru – 20 aprilie

82

COMUNE

65

ADEZIUNI

Structura de conducere

Georgiana DIȚESCU

  • Comuna Dragomirești

președinte

Maria-Magdalena NISTOR

  • Comuna Mănești

vicepreședinte

Elena-Claudia POPESCU

  • Comuna Nucet

secretar general

Laura-Georgiana MANEA

  • Comuna Valea Lungă

membru

Roxana DUMITRU

  • Comuna Vulcana Pandele

membru

Virginia-Olimpia STANCU

  • Comuna Crevedia

membru

Claudiu-George GHEORGHE

  • Comuna Moroeni

membru

Alina-Elena COMAN

  • Comuna Pietrari

membru

Prima ședință de lucru
20 aprilie 2021
Rezultate vot
Președintele Corpului Profesional
Rezultate vot
Membru Consiliu Director
Ședința de constituire a
Filialei Județene Dâmbovița
a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Dâmbovița
Adeziuni 65/82
79%
  • # 1 .

    Comuna Aninoasa

  • # 2 .

    Comuna Băleni

  • # 3 .

    Comuna Bărbulețu

  • # 4 .

    Comuna Bezdead

  • # 5 .

    Comuna Brănești

  • # 6 .

    Comuna Braniștea

  • # 7 .

    Comuna Brezoaele

  • # 8 .

    Comuna Buciumeni

  • # 9 .

    Comuna Butimanu

  • # 10 .

    Comuna Cândești

  • # 11 .

    Comuna Ciocănești

  • # 12 .

    Comuna Cobia

  • # 13 .

    Comuna Comișani

  • # 14 .

    Comuna Conțești

  • # 15 .

    Comuna Corbii Mari

  • # 16 .

    Comuna Cornești

  • # 17 .

    Comuna Crângurile

  • # 18 .

    Comuna Crevedia

  • # 19 .

    Comuna Dărmănești

  • # 20 .

    Comuna Dobra

  • # 21 .

    Comuna Doicești

  • # 22 .

    Comuna Dragodana

  • # 23 .

    Comuna Dragodana (detasat Vladeni)

  • # 24 .

    Comuna Dragomirești

  • # 25 .

    Comuna Finta

  • # 26 .

    Comuna Glodeni

  • # 27 .

    Comuna Gura Foii

  • # 28 .

    Comuna Gura Ocniței

  • # 29 .

    Comuna Hulubești

  • # 30 .

    Comuna Lucieni

  • # 31 .

    Comuna Ludești

  • # 32 .

    Comuna Malu cu Flori

  • # 33 .

    Comuna Mănești

  • # 34 .

    Comuna Mogoșani

  • # 35 .

    Comuna Moroeni

  • # 36 .

    Comuna Morteni

  • # 37 .

    Comuna Moțăieni

  • # 38 .

    Comuna Niculești

  • # 39 .

    Comuna Nucet

  • # 40 .

    Comuna Perșinari

  • # 41 .

    Comuna Petrești

  • # 42 .

    Comuna Pietrari

  • # 43 .

    Comuna Pietroșița

  • # 44 .

    Comuna Potlogi

  • # 45 .

    Comuna Produlești

  • # 46 .

    Comuna Pucheni

  • # 47 .

    Comuna Raciu

  • # 48 .

    Comuna Răscăeți

  • # 49 .

    Comuna Râu Alb

  • # 50 .

    Comuna Răzvad

  • # 51 .

    Comuna Runcu

  • # 52 .

    Comuna Sălcioara

  • # 53 .

    Comuna Slobozia Moară

  • # 54 .

    Comuna Șotânga

  • # 55 .

    Comuna Tătărani

  • # 56 .

    Comuna Ulmi

  • # 57 .

    Comuna Văcărești

  • # 58 .

    Comuna Valea Lungă

  • # 59 .

    Comuna Valea Mare

  • # 60 .

    Comuna Vârfuri

  • # 61 .

    Comuna Vișina

  • # 62 .

    Comuna Vișinești

  • # 63 .

    Comuna Voinești

  • # 64 .

    Comuna Vulcana Pandele

  • # 65 .

    Comuna Vulcana-Băi