S.C.O.R.
Județul Constanța
Prima ședință de lucru – 22 aprilie

59

COMUNE

59

ADEZIUNI

Structura de conducere
Mandatul 2022 – 2024

Sorin-Daniel NICOLAE

  • Comuna Cumpăna

președinte

Mariana ARSENE

  • Comuna Mircea Vodă

vicepreședinte

Silvia GHEORGHE

  • Comuna Cuza Vodă

secretar general

Adrian CULICENCU

  • Comuna Săcele

membru

Irina MÎNIOSU

  • Comuna Saligny

membru

Cristian DIMA

  • Comuna Amzacea

membru

membru

vacant

membru

vacant

Istoric  mandate anterioare

Mandatul 2021 – 2022

Sorin-Daniel NICOLAE

  • Comuna Cumpăna

președinte

Mariana ARSENE

  • Comuna Mircea Vodă

vicepreședinte

Silvia GHEORGHE

  • Comuna Cuza Vodă

secretar general

Adrian CULICENCU

  • Comuna Săcele

membru

Cristian DIMA

  • Comuna Amzacea

membru

Corina-Alina TRĂILĂ-GÂRBACEA

  • Comuna Cobadin

membru

Prima ședință de lucru
22 aprilie 2021
Ședința de constituire a
Filialei Județene Constanța
a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Constanța
Adeziuni 59/59
100%
  • # 1 .

    Comuna 23 August

  • # 2 .

    Comuna Adamclisi

  • # 3 .

    Comuna Agigea

  • # 4 .

    Comuna Albești

  • # 5 .

    Comuna Aliman

  • # 6 .

    Comuna Amzacea

  • # 7 .

    Comuna Băneasa

  • # 8 .

    Comuna Bărăganu

  • # 9 .

    Comuna Castelu

  • # 10 .

    Comuna Cerchezu

  • # 11 .

    Comuna Chirnogeni

  • # 12 .

    Comuna Ciobanu

  • # 13 .

    Comuna Ciocârlia

  • # 14 .

    Comuna Cobadin

  • # 15 .

    Comuna Cogealac

  • # 16 .

    Comuna Comana

  • # 17 .

    Comuna Corbu

  • # 18 .

    Comuna Costinești

  • # 19 .

    Comuna Crucea

  • # 20 .

    Comuna Cumpăna

  • # 21 .

    Comuna Cuza Vodă

  • # 22 .

    Comuna Deleni

  • # 23 .

    Comuna Dobromir

  • # 24 .

    Comuna Dumbrăveni

  • # 25 .

    Comuna Fântânele

  • # 26 .

    Comuna Gârliciu

  • # 27 .

    Comuna Ghindărești

  • # 28 .

    Comuna Grădina

  • # 29 .

    Comuna Horia

  • # 30 .

    Comuna Independența

  • # 31 .

    Comuna Ion Corvin

  • # 32 .

    Comuna Istria

  • # 33 .

    Comuna Limanu

  • # 34 .

    Comuna Lipnița

  • # 35 .

    Comuna Lumina

  • # 36 .

    Comuna Mereni

  • # 37 .

    Comuna Mihai Viteazu

  • # 38 .

    Comuna Mihail Kogălniceanu

  • # 39 .

    Comuna Mircea Vodă

  • # 40 .

    Comuna Nicolae Bălcescu

  • # 41 .

    Comuna Oltina

  • # 42 .

    Comuna Ostrov

  • # 43 .

    Comuna Pantelimon

  • # 44 .

    Comuna Pecineaga<