Județul Botoșani
Prima ședință de lucru – 15 aprilie

71

COMUNE

70

ADEZIUNI

Structura de conducere

Vasile BOGHIAN

  • Comuna Gorbănești

președinte

Cristina LUNGU

  • Comuna Cordăreni

vicepreședinte

Carolina-Genovia CODĂU

  • Comuna Lunca

secretar general

Anca-Florentina ASAVETEI

  • Comuna Hudești

membru

Alexandra BOTEZ

  • Comuna Viișoara

membru

Corina-Elena CHELARIU

  • Comuna Pomârla

membru

Cornel LUNGU

  • Comuna Leorda

membru

Eduard-Dorel OROȘANU

  • Comuna Blândeşti

membru

Prima ședință de lucru
15 aprilie 2021
Rezultate vot
Președintele Corpului Profesional
Rezultate vot
Membru Consiliu Director
Ședința de constituire a
Filialei Județene Botoșani
a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Botoșani
Adeziuni 70/71
98%
  • # 1 .

    Comuna Adășeni

  • # 2 .

    Comuna Albești

  • # 3 .

    Comuna Avrămeni

  • # 4 .

    Comuna Bălușeni

  • # 5 .

    Comuna Blândeşti

  • # 6 .

    Comuna Brăești

  • # 7 .

    Comuna Broscăuți

  • # 8 .

    Comuna Călărași

  • # 9 .

    Comuna Cândești

  • # 10 .

    Comuna Concești

  • # 11 .

    Comuna Copălău

  • # 12 .

    Comuna Cordăreni

  • # 13 .

    Comuna Corlăteni

  • # 14 .

    Comuna Corni

  • # 15 .

    Comuna Coșula

  • # 16 .

    Comuna Coțușca

  • # 17 .

    Comuna Cristești

  • # 18 .

    Comuna Cristinești

  • # 19 .

    Comuna Dângeni

  • # 20 .

    Comuna Dersca

  • # 21 .

    Comuna Dimăcheni

  • # 22 .

    Comuna Dobârceni

  • # 23 .

    Comuna Drăgușeni

  • # 24 .

    Comuna Durnești

  • # 25 .

    Comuna Frumușica

  • # 26 .

    Comuna George Enescu

  • # 27 .

    Comuna Gorbănești

  • # 28 .

    Comuna Hănești

  • # 29 .

    Comuna Havârna

  • # 30 .

    Comuna Hilișeu-Horia

  • # 31 .

    Comuna Hlipiceni

  • # 32 .

    Comuna Hudești

  • # 33 .

    Comuna Ibănești

  • # 34 .

    Comuna Leorda

  • # 35 .

    Comuna Lozna

  • # 36 .

    Comuna Lunca

  • # 37 .

    Comuna Manoleasa

  • # 38 .

    Comuna Mihai Eminescu

  • # 39 .

    Comuna Mihăileni

  • # 40 .

    Comuna Mihălășeni

  • # 41 .

    Comuna Mileanca

  • # 42 .

    Comuna Mitoc

  • # 43 .

    Comuna Nicseni

  • # 44 .

    Comuna Păltiniș

  • # 45 .

    Comuna Pomârla

  • # 46 .

    Comuna Prăjeni

  • # 47 .

    Comuna Răchiți

  • # 48 .

    Comuna Rădăuți-Prut

  • # 49 .

    Comuna Răuseni

  • # 50 .

    Comuna Ripiceni

  • # 51 .

    Comuna Roma

  • # 52 .

    Comuna Romanești

  • # 53 .

    Comuna Santa Mare

  • # 54 .

    Comuna Sendriceni

  • # 55 .

    Comuna Stăuceni

  • # 56 .

    Comuna Știubieni

  • # 57 .

    Comuna Suharău

  • # 58 .

    Comuna Sulița

  • # 59 .

    Comuna Todireni

  • # 60 .

    Comuna Trușești

  • # 61 .

    Comuna Tudora

  • # 62 .

    Comuna Ungureni

  • # 63 .

    Comuna Unțeni

  • # 64 .

    Comuna Văculești

  • # 65 .

    Comuna Vârfu Câmpului

  • # 66 .

    Comuna Viișoara

  • # 67 .

    Comuna Vlădeni

  • # 68 .

    Comuna Vlăsinești

  • # 69 .

    Comuna Vorniceni

  • # 70 .

    Comuna Vorona