Județul Bacău
Prima ședință de lucru – 26 aprilie

85

COMUNE

49

ADEZIUNI

Structura de conducere
Mandatul 2022 – 2024

Mariana-Simona OPREA

  • Comuna Brusturoasa

președinte

Tatiana FODOR

  • Comuna Cleja

vicepreședinte

Carmen-Rocsandra OPRIȘAN

  • Comuna Oncești

secretar general

Irma-Maria HOLBAN

  • Comuna Parava

membru

Daniel Scoruș

  • Comuna Palanca

membru

David VICENȚIU

  • Comuna Stănișesti

membru

Istoric  mandate anterioare

Mandatul 2021 – 2022

Mariana-Simona OPREA

  • Comuna Brusturoasa

președinte

Tatiana FODOR

  • Comuna Cleja

vicepreședinte

Carmen-Rocsandra OPRIȘAN

  • Comuna Oncești

secretar general

Elena-Irina APETROAEI

  • Comuna Măgura

membru

Irma-Maria HOLBAN

  • Comuna Parava

membru

David VICENȚIU

  • Comuna Stănișesti

membru

Prima ședință de lucru
26 aprilie 2021
Ședința de constituire a
Filialei Județene Bacău
a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Bacău
Adeziuni 49/85
57%
  • # 1 .

    Comuna Agăș

  • # 2 .

    Comuna Ardeoani

  • # 3 .

    Comuna Asău

  • # 4 .

    Comuna Berești-Bistrița

  • # 5 .

    Comuna Blăgești

  • # 6 .

    Comuna Brusturoasa

  • # 7 .

    Comuna Buhoci

  • # 8 .

    Comuna Căiuți

  • # 9 .

    Comuna Cașin

  • # 10 .

    Comuna Cleja

  • # 11 .

    Comuna Corbasca

  • # 12 .

    Comuna Dofteana

  • # 13 .

    Comuna Filipeni

  • # 14 .

    Comuna Filipești

  • # 15 .

    Comuna Găiceana

  • # 16 .

    Comuna Gârleni

  • # 17 .

    Comuna Ghimeș-Făget

  • # 18 .

    Comuna Gioseni

  • # 19 .

    Comuna Glăvănești

  • # 20 .

    Comuna Ițești

  • # 21 .

    Comuna Luizi-Călugăra

  • # 22 .

    Comuna Măgirești

  • # 23 .

    Comuna Măgura

  • # 24 .

    Comuna Mănăstirea Cașin

  • # 25 .

    Comuna Mărgineni

  • # 26 .

    Comuna Nicolae Bălcescu

  • # 27 .

    Comuna Oituz

  • # 28 .

    Comuna Oncești

  • # 29 .

    Comuna Palanca

  • # 30 .

    Comuna Pâncești

  • # 31 .

    Comuna Parava

  • # 32 .

    Comuna Paribcea

  • # 33 .

    Comuna Pârjol

  • # 34 .

    Comuna Podu Turcului

  • # 35 .

    Comuna Poduri

  • # 36 .

    Comuna Prăjești

  • # 37 .

    Comuna Răcăciuni

  • # 38 .

    Comuna Racova

  • # 39 .

    Comuna Sascut

  • # 40 .

    Comuna Săucești

  • # 41 .

    Comuna Secuieni

  • # 42 .

    Comuna Solonț

  • # 43 .

    Comuna Stănișesti

  • # 44 .

    Comuna Ștefan cel Mare

  • # 45 .

    Comuna Strugari

  • # 46 .

    Comuna Tamași

  • # 47 .

    Comuna Târgu Trotuș

  • # 48 .

    Comuna Ungureni

  • # 49 .

    Comuna Zemeș