Județul Arad
Prima ședință de lucru – 28 aprilie

68

COMUNE

61

ADEZIUNI

Structura de conducere

Cantemir-Marius DARĂU

  • Comuna Gurahonț

președinte

Claudiu-Simion PINTEA

  • Comuna Macea

vicepreședinte

Roman CODREAN

  • Comuna Zimandu Nou

secretar general

Ramona-Florina BUNTA

  • Comuna Hășmaș

membru

Gheorghe CRIȘAN

  • Comuna Socodor

membru

Teodor-Gheorghe BRAIȚ

  • Comuna Târnova

membru

Prima ședință de lucru

28 aprilie 2021

În urma voturilor exprimate rezultatele sunt:

Rezultate vot
Președintele Corpului Profesional
Rezultate vot
Membru Consiliu Director
Ședința de constituire a
Filialei Județene Arad
a Corpului profesional al secretarilor generali ai comunelor din România!
Județul Arad
Adeziuni 61/68
89%
  • # 1 .

    Comuna Almaș

  • # 2 .

    Comuna Apateu

  • # 3 .

    Comuna Archiș

  • # 4 .

    Comuna Bârsa

  • # 5 .

    Comuna Beliu

  • # 6 .

    Comuna Bocsig

  • # 7 .

    Comuna Brazii

  • # 8 .

    Comuna Buteni

  • # 9 .

    Comuna Cărand

  • # 10 .

    Comuna Cermei

  • # 11 .

    Comuna Chisindia

  • # 12 .

    Comuna Conop

  • # 13 .

    Comuna Covasânț

  • # 14 .

    Comuna Craiva

  • # 15 .

    Comuna Dezna

  • # 16 .

    Comuna Dieci

  • # 17 .

    Comuna Dorobanți

  • # 18 .

    Comuna Fântânele

  • # 19 .

    Comuna Felnac

  • # 20 .

    Comuna Frumușeni

  • # 21 .

    Comuna Ghioroc

  • # 22 .

    Comuna Grăniceri

  • # 23 .

    Comuna Gurahonț

  • # 24 .

    Comuna Hălmăgel

  • # 25 .

    Comuna Hășmaș

  • # 26 .

    Comuna Ignești

  • # 27 .

    Comuna Iratoșu

  • # 28 .

    Comuna Livada

  • # 29 .

    Comuna Macea

  • # 30 .

    Comuna Mișca

  • # 31 .

    Comuna Olari

  • # 32 .

    Comuna Păuliș

  • # 33 .

    Comuna Petriș

  • # 34 .

    Comuna Pilu

  • # 35 .

    Comuna Șagu

  • # 36 .

    Comuna Săvârșin

  • # 37 .

    Comuna Secusigiu

  • # 38 .

    Comuna Șeitin

  • # 39 .

    Comuna Seleuș

  • # 40 .

    Comuna Semlac

  • # 41 .

    Comuna Șepreuș

  • # 42 .

    Comuna Șicula

  • # 43 .

    Comuna Șilindia

  • # 44 .

    Comuna Șimand

  • # 45 .

    Comuna Sintea Mare

  • # 46 .

    Comuna Șiria

  • # 47 .

    Comuna Șiștarovăț

  • # 48 .

    Comuna Socodor

  • # 49 .

    Comuna Șofronea

  • # 50 .

    Comuna Târnova

  • # 51 .

    Comuna Tauț

  • # 52 .

    Comuna Ususău

  • # 53 .

    Comuna Vărădia de Mureș

  • # 54 .

    Comuna Vârfurile

  • # 55 .

    Comuna Vinga

  • # 56 .

    Comuna Vladimirescu

  • # 57 .

    Comuna Zăbrani

  • # 58 .

    Comuna Zădăreni

  • # 59 .

    Comuna Zărand

  • # 60 .

    Comuna Zerind

  • # 61 .

    Comuna Zimandu Nou